TAMER BAYRAM KAMIŞ 38 KG TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

YUSUFELİ 19.08.2023, 18:58
13
TAMER BAYRAM KAMIŞ 38 KG TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

Kırşehir'de düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Güreş Türkiye Şampiyonası'nda Yusufeli Belediyesi Spor Kulübü sporcusu Tamer Bayram Kamış 38 Kg Türkiye Şampiyonu oldu.

38 Kg’da Türkiye Şampiyonu olan Yusufeli Belediye Spor Kulübü sporcusu Taner Bayram Kamış, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin’i ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin genç sporcuya Kuran’ı Kerim, Türk Bayrağı ve Altın hediye etti.

Sporun her alanında desteklerini sürdürdüklerini ifade eden Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, “Göreve geldiğimiz andan itibaren spora ve sporcuya destek olmayı kendimize bir görev olarak gördük. İlçemizden yetişecek her sporcu bizim için altın değerinde olduğunun farkındayız. Gençlerimizi birleştirici güç olan spor ile iç içe görmek bizleri son derece mutlu ediyor. Bugün de yine genç sporcularımızdan bir tanesinin başarısı ile mutluluğumuz zirveye çıktı. Taner kardeşimizi gösterdiği üstün başarıdan dolayı tebrik ediyorum. İnşallah ilerleyen dönemlerde hem kendi ismini hem de ilçemizin ismini en üst seviyelere taşıyacaktır. Bu vesile ile genç sporcumuzu, ailesini, Yusufeli Gençlik Spor İlçe Müdürlüğümüzü ve antrenörlerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Sporcumuza kariyerinde üstün başarılar temenni ediyorum. Yolu bahtı açık olsun.”dedi.

Taner Bayram Kamış’a ziyareti sırasında Yusufeli Belediye Meclis Üyesi Sinan Kaçmaz ve Yusufeli Gençlik Spor İlçe Müdürü Fatih Kırbıyık eşlik etti.

Yorumlar (0)
14°
kapalı