banner2

banner10

banner1

banner11

Artvin Valisi Yusufeli İlçesini Ziyaret Etti

21 Nisan 2022 Perşembe günü Yusufeli İlçesini ziyaret eden Artvin Valisi Yılmaz Doruk, gerçekleştirdiği ziyarette ilçenin taşınacağı yeni yerleşim yerine de giderek incelemelerde bulundu.

YUSUFELİ 22.04.2022, 13:57
29
Artvin Valisi Yusufeli İlçesini Ziyaret Etti

Gerçekleşen ziyarette ilçenin taşınacağı yeni yerleşim yerine giderek burada incelemelerde bulunan Doruk, Yusufeli Kaymakamı Hüseyin Kaptan, Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, Artvin Devlet Su İşleri 26. Bölge Müdürü Celal Tokalak ve diğer yetkililerden bölgede devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Doruk, Yusufeli ilçesine yaptığı ziyaret programı kapsamında İlçe Kaymakamı Hüseyin Kaptan ve İl Genel Meclis Başkanı Furkan Çakmak ile birlikte ilçe merkezinde incelemelerde bulunarak vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Ziyaretleri sırasında Yusufeli Kaymakamı Hüseyin Kaptan, İl Genel Meclis Başkanı Furkan Çakmak, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, AK Parti Yusufeli İlçe Başkanı İbrahim Alkan, MHP Yusufeli İlçe Başkanı Hüseyin Çakaloğlu, Devlet Su İşleri Çoruh Projeleri 26. Bölge Müdürü Celal Tokalak ile Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Kalaycıoğlu ve Şube Müdürü Suat Köse eşlik etti.

Taşınma Süreci Başladı

Yusufeli Barajı Su Tutma Yeniden Yerleşim ve Taşınma Eylem Planı çerçevesinde Yusufeli İlçesi Yeni Yerleşim Yerinde 3. Bölgede inşa edilmiş olan İlçe Jandarma Komutanlığı ile taşınma süreci başladı.

Yorumlar (0)
kapalı