banner2

banner10

banner1

banner11

Analig Masa Tenisi Grup Müsabakaları Tamamlandı

Artvin’de 18-19 Haziran 2022 tarihleri arasında Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Grup Müsabakaları gerçekleştirildi.

Spor 20.06.2022, 15:34
9
Analig Masa Tenisi Grup Müsabakaları Tamamlandı

Artvin’de 18-19 Haziran 2022 tarihleri arasında Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Grup Müsabakaları gerçekleştirildi.


Merkez Spor Salonunda yapılan müsabakalar açılış seremonisi ile başladı.

Analig Grup Müsabakalarına; Artvin, Bayburt, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize, Tokat, Trabzon illerinden; altı kız, dokuz erkek takımı olmak üzere 15 takım, toplam 50 sporcu katıldı.
Açılış konuşması Spor Hizmetleri Müdürü Latif Yılmaztürk tarafından yapıldı. 

Sporun Dostluk ve Kardeşlik Olduğunu Hatırlattı

Yılmaztürk, Sporculara ve antrenörlerine Artvin’de güzel anılar biriktirecekleri güzel bir spor müsabakası olması dileklerinde bulunarak, “Sporun dostluk ve kardeşlik olduğunu unutmadan en güzel şekilde bu mücadeleyi sonlandırmak dileğiyle İlimize tekrar hoş geldiniz diyorum ve sizi ağırlamaktan büyük onur duyuyoruz hepinize sakatlığın ve diğer olumsuzlukların olmadığı güzel müsabakalar diliyorum.” dedi.

Dereceye giren takım ve sporculara madalyalarını, İl Müdürü adına İl Müdürü Vekili Gençlik Hizmetleri Müdürü Hayati Güneri, Spor Hizmetleri Müdürü Latif Yılmaztürk, Masa Tenisi İl Temsilcisi Nilay Altıntaş Yalçın takdim etti.

Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri kurumun sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşım ile Analig Masa Tenisi Grup Müsabakalarında dereceye girerek bir üst tura çıkmaya hak kazanan takımları, sporcuları ve antrenörlerini tebrik ederek, başarılar diledi.

Müsabakalar sonunda dereceye giren takım ve sporcular;

Kız Takım Sıralaması:
1. Rize, 2. Ordu, 3. Trabzon, 4. Erzurum, 5. Giresun, 6. Artvin
Kız Ferdi Sıralama:
1. Özlem Köseoğlu Rize, 2. Elif Asya Hocaoğlu Rize, 3. Dilay Balaban Rize, 4. Sena Yorulmaz Erzurum
Erkek Takım Sıralaması:
1. Rize, 2. Bayburt, 3. Trabzon, 4. Giresun, 5. Ordu, 6. Tokat
Erkek Ferdi Sıralaması:
1. Furkan Çukur Rize, 2. Utku Bora Şentürk Rize, 3. Doruk Şendoğan Rize, 4. Muhammet Yıldız Bayburt şeklinde oldu.

Yorumlar (0)
16°
parçalı az bulutlu