banner2

banner10

banner1

banner11

Artvin Valisi Yılmaz Doruk’un Yeni Yıl Mesajı

"Tazelenen ümitler eşliğinde yeni başlangıçları da beraberinde getiren bir yılı daha kardeşliğin, birliğin ve dayanışmanın şehri Artvin’imizin güzel insanlarıyla birlikte karşılamanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

ÖZEL HABER 01.01.2022, 21:58
31
Artvin Valisi Yılmaz Doruk’un Yeni Yıl Mesajı

Geride bıraktığımız 2021, koronavirüs salgını başta olmak üzere dünya nüfusunun önemli bir bölümünü etkileyen zorluklarla geçirdiğimiz bir yıl oldu. Dünyada ve ülkemiz genelinde yaşanan doğal afetler hepimizi derinden üzdü.

Yaşanan bu olaylar karşısında dünya ülkeleri maalesef iyi bir sınav veremezken ülkemiz, ulaşımdan sağlığa, teknolojiden güvenliğe her alanda oluşturduğu güçlü altyapısıyla başarılı mücadelesine devam ediyor.

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın vizyoner liderliğinde atılan adımlarla özellikle sağlık alanında kaydedilen ilerlemeler, insan yaşamını tehdit eden salgınla mücadelemize büyük katkılar sağlıyor.

Bu vesile ile son zamanlarda ilimizde artan vaka sayıları ile ilgili olarak kıymetli Artvin’li hemşerilerimizin tedbiri elden bırakmamalarını, önceden olduğu gibi yeni yılda da pandemi kurallarına aynı hassasiyetle uymalarını rica ediyorum.

Artvin’imizin her alanda var olan eşsiz potansiyelini harekete geçirerek, şehrin daha da kalkınması ve refahı için sürdürdüğümüz yoğun çalışmalarımıza yeni yılda da kesintisiz olarak devam edeceğinin bilinmesini istiyorum.

Bu düşüncelerle, 2022 yılının ülkemize ve tüm insanlığa başta sağlık, huzur ve barış getirmesini temenni ediyor, yeni yılınızı tebrik ediyorum." şeklinde oldu.

Yorumlar (0)