banner2

banner10

banner1

banner11

MURGUL İLÇESİNDE OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar 29.12.2021 Çarşamba günü Murgul Programı kapsamında; İlçe Kaymakamı Alay Yazıcı, İlçe Jandarma Komutanı Erol Erkorkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Odabaş; İl/ İlçe Şube Müdürleri, Okul ve Kurum Müdürlerinin de katılımı ile Murgul Halk Eğitimi Merkezi Toplantı Salonunda toplantı gerçekleştirdi.

MURGUL 30.12.2021, 15:31
18
MURGUL İLÇESİNDE OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Odabaş tarafından Murgul İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çalışmaları ve okullar hakkında ayrıntılı bilgi içeren sunumun yapıldığı toplantıda Acar’a, okullardaki öğretmen, öğrenci ve personel sayılarının yanı sıra ilçede yapılan eğitim öğretime ilişkin çalışmalar, projeler, okulların fiziki ihtiyaçları hakkında da bilgi verildi.

Toplantıda değerlendirmelerde bulunan Acar; öğrencilerin projeler üreterek, sosyal faaliyetlere katılarak dinamik bir şekilde eğitimde aktif olmalarını sağlamanın önemine değindi.

Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, öğrencilerin projeler üreterek, sosyal faaliyetlere katılarak dinamik bir şekilde eğitimde aktif olmalarını sağlamanın önemine değindi.

Acar meslek liselerinin üretime ve istihdama bir güç kattığını belirterek, "Bizler devletimizin tüm imkânlarını kullanarak okullarımız ve öğrencilerimiz nerede olursa olsun çalışmalarında yanlarında olacağız" ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)