banner2

banner10

banner1

banner11

Milletvekili Balta Murgul’da Birtakım Ziyaretler Gerçekleştirdi

AK Parti Artvin Milletvekili Av. E. Erkan Balta 25.04.2022 Pazartesi günü Murgul’da çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

MURGUL 26.04.2022, 10:54
20
Milletvekili Balta Murgul’da Birtakım Ziyaretler Gerçekleştirdi

AK Parti Artvin Milletvekili Av. E. Erkan Balta 25.04.2022 Pazartesi günü Murgul’da çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.


Murgul programına Murgul esnafını ziyaret ederek başlayan Milletvekili Balta’ya Murgul Belediye Başkanı Hasan Çavuş, AK Parti Murgul İlçe Başkanı Ali Erzincan ve Teşkilatı eşlik etti. Balta, Murgul esnafının yakın ilgisine teşekkür ederek hayırlı kazançlar diledi.

Daha sonra Murgul Huzurevi’ne ziyarete giderek orada kalan yaşlılar ile muhabbet eden Balta “Hangi yaşta olursak olalım yalnızlık insanı ümitsizliğe ve karamsarlığa itiyor… Huzurevleri yaşlılarımıza bakımın ötesinde sosyalleştirerek yalnızlık duygusundan kurtarıyor.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımıza bağlı olarak 2015'ten bu yana faaliyette olan Murgul huzurevinde hizmet eden tüm personelimize teşekkür ediyor; burada kalan birbirinden değerli büyüklerimizin ellerinde öpüyorum.” İfadelerini kullandı.

Akşamında Murgul’da birlik beraberlik adına düzenlenen İftar Yemeği programı gerçekleştirildi. Yemeğe; AK Parti Artvin Milletvekili Av. E. Erkan Balta, AK Parti İl Başkanı Fatih Tahtalı, İlçe Başkanları ve Murgul halkı katıldı.

Balta yemek hakkında “Murgul'da tüm Murgullu hemşerilerimizin davetli olduğu, bir sofrada iftar heyecanı ve sevincini birlikte yaşadığımız güzel bir iftar akşamı yaşadık.” diyerek iftar yemeğini organize eden Murgul Belediye Başkanı Hasan Çavuş olmak üzere hazırlıklarda emeği olan herkese teşekkür etti.

Murgul Belediye Başkanı Hasan Çavuş ise Murgul’da bir gelenek haline getirdikleri iftar yemeği ile ilgili “Birlik- beraberlik adına verdiğimiz iftar yemeğine katılan Artvin Millet Vekilimiz Sayın Av. Erkan Baltaya, İl Başkanımız Fatih Tahtalıya, ilçe Başkanlarımıza ve geleneksel haline gelen bu iftar yemeğimize katılan, onurlandıran çok kıymetli halkımıza teşekkür ederim. Allah’ım tekrarını nasip etsin inşallah.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu