banner2

banner10

banner1

banner11

Artvin’de Sağlık Yatırımları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Milletvekili Balta, Artvin’in Kemalpaşa ve Murgul ilçeleri için açıklamalarda bulunarak, kentte yaşayan vatandaşlara müjde verdi.

KEMALPAŞA 22.06.2022, 17:16
12
Artvin’de Sağlık Yatırımları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Milletvekili Balta, Artvin’in Kemalpaşa ve Murgul ilçeleri için açıklamalarda bulunarak, kentte yaşayan vatandaşlara müjde verdi.


AK Parti Artvin Milletvekili Av.E. Erkan Balta sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Artvin’de sağlık yatırımları hız kesmeden devam ettiğini belirterek Kemalpaşa’ya müjde verdi.


Balta paylaşımında, Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir ile görüşmeleri sonucunda Kemalpaşa ilçesine 7/24 sağlık hizmeti sağlayacak olan Kemalpaşa Sağlık Kompleksinin ( TSM+ASM(6AHB)+112 ASHİ ile Acil Servis Sağlık Hizmetleri Hizmet Binasının) yapımı için gerekli ödeneklerin Bakanlık tarafında onaylanmış ve proje yatırım planına alınmış olduğunu ifade etti.


Ek olarak; Murgul ilçesinde son yıllarda aşırı yağan yağmurlar nedeniyle Entegre Sağlık tesisinin bahçe istinat duvarı ayrıldığını ve tehlike arz ettiğini ifade etti. Balta bu sorunun çözümü için hazırlanan projenin de onay almış ve yatırım planına alınmış olduğunu müjdeledi.


Balta, Artvin’e ve vatandaşlara hayırlı uğurlu olmasını diledi.


Milletvekili Balta’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım: “Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir beyle görüşmemiz sonucunda Kemalpaşa ilçemize 7/24 sağlık hizmeti sağlayacak olan Kemalpaşa Sağlık Kompleksinin ( TSM+ASM(6AHB)+112 ASHİ ile Acil Servis Sağlık Hizmetleri Hizmet Binasının) yapımı için gerekli ödenekler bakanlığımız tarafında onaylanmış ve proje yatırım planına alınmıştır. Ayrıca Murgul ilçemizde son yıllarda aşırı yağan yağmurlar nedeniyle Entegre Sağlık tesisinin bahçe istinat duvarı ayrılmış ve tehlike arz etmekteydi. Sorunun çözümü için hazırlanan projemiz de onay almış ve yatırım planına alınmıştır. Artvin’imize ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını dileriz.” şeklinde oldu.

Yorumlar (0)
16°
parçalı az bulutlu