VATANDAŞI KOŞTURAN DEĞİL VATANDAŞ İÇİN KOŞAN OLACAĞIZ

Borçka ilçesi köylerini ziyaret eden AK Parti Milletvekili Adayları Faruk Çelik ve Ahmet Erdem'e köy sakinleri yoğun ilgi gösterdi.

BORÇKA 08.05.2023, 10:39
42
VATANDAŞI KOŞTURAN DEĞİL VATANDAŞ İÇİN KOŞAN OLACAĞIZ

Borçka ilçesi köylerini ziyaret eden AK Parti Milletvekili Adayları Faruk Çelik ve Ahmet Erdem'e köy sakinleri yoğun ilgi gösterdi.

Borçka köylerini ziyaret eden Milletvekili Adaylarına İl Başkanı Fatih Tahtalı, Konya Milletvekili Halil Etyemez, Borçka İlçe Başkanı Hüseyin Çakır, Hopa İlçe Başkanı İsmail Uzun, Milletvekili Aday Adayı Yasin Erdoğan eşlik etti. Seçimlere 9 gün kala yüksek tempo ile çalışmalarını yürüten AK Parti Milletvekili Adayları Faruk Çelik ve Ahmet Erdem bugün Borçka da Karşıköy , Güreşen, Muratlı, Aralık köylerini ziyaret ederek köy sakinleriyle bir araya geldiler. Her gittikleri köyde yoğun ilgiyle karşılanan milletvekili adayları gördükleri ilgi karşısında memnuniyetlerini dile getirdiler. Güreşen köyünde konuşma yapan AK Parti Milletvekili Adayı Faruk Çelik : "Bizim Artvin'e geliş nedenimiz makam mevki değil derdimiz güzel Artvin'e hizmet etmek. Bir kaç eksiğimiz var, yarım kalan işlerimiz var. 5 yıl içerisinde periyodik çalışma sistemiyle bunları tamamlayacağız ve Artvin'i şaha kaldıracağız. Her zaman söylüyorum günün her saatinde beni arayabilirsiniz. Eğer biz bu işe soyunduysak bunun saati olmaz. Vatandaşın derdi ne zamansa o zaman orada olacağız. Vatandaşın derdi ile dertleneceğiz. Köprü projesini bitirmek için bize bir sene tanıyın. Bu proje ya bitecek ya bitecek. Bir diğer konu Muratlı Sınır Kapısı. Bu kapı için çok uğraştım. Bu kapının iki halk için de faydalı olduğunu düşünüyorum. Anlaşarak bu kapıyı açtıracağız. Her türlü birikimimi bu kapı açılışı için kullanacağım. Bu kapı ticari ve ekonomik açıdan büyük önem taşımaktadır. Daha bir çok projemiz mevcut. Bizler bir şeyi bir kere yapacağız. Planlı, programlı, doğru yapacağız. İkincisine gerek olmayacak. Üç ayda bir toplantılar olacak. Geldiğimiz noktadan haberdar olarak ilerleyeceğiz. Üstüne katarak Artvinimiz için elimizden geleni yapacağız. Vatandaşı koşturan değil vatandaş için koştuğumuz bir süreç olacak. Bu seçim Cumhurbaşkanımız için bir vefa seçimidir. Hizmetler konusunda bir endişeniz olmasın, hepsi yerine getirilecek. Bırakın particiliği ülke için birleşelim. Şimdi bir ve tek yumruk olma zamanı. Gerekli cevabı sandıklarda vereceğinizi düşünüyorum." dedi. Milletvekili Adayları Faruk Çelik ve Ahmet Erdem köy ziyaretleri sonrasında Borçka Gençlik Kolları buluşmasına katılarak programına burada son verdi.

Yorumlar (0)
14°
kapalı