banner2

banner10

banner1

banner11

Yöneticiler İçin Proje Döngüsü Eğitimi Hakkında

Artvin’e üç günlük program ile gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Dr. İsrafil Kışla, katıldığı ‘Yöneticiler İçin Proje Döngüsü Eğitimi’ hakkında sosyal medya hesabı üzerinden, “Artvin Milli Eğitim Müdürlüğümüz her yıl başarıyı hızla artırmaktadır.

ARTVİN 24.01.2022, 17:25
31
Yöneticiler İçin Proje Döngüsü Eğitimi Hakkında

Son yıllarda başarı ortalamaları ile ülke genelinin en üst sıralarda yer alması bizleri son derece memnun ve mutlu etmekte. İşte Artvin’e bu yakışır... Bu başarıda emeği olan Milli Eğitim Müdürümüz başta olmak üzere bütün eğitim camiamıza gönülden teşekkür ediyorum.

Bir hafta boyunca Bakanlığın Proje Döngüsü Programları çerçevesinde, Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce AB projeleri ve Dünya Bankası projeleri hususunda düzenlenen eğitim seminerin kapanış ve sertifika programına AK Parti Artvin İl başkanı Fatih Tahtalı Beyle, birlikte iştirak ettik.

Seminere katılan hocalarımıza sertifikalarını verdik. Eğitimi veren hemşerimiz Dr. Ünal Akyüz ve Muhammet Veli Öztürk hocalarımıza ve programı tertip eden Artvin İl Milli Eğitim Müdürümüz Fahri Acar Bey’e teşekkür ediyorum.

Bu eğitimin yeni projelere ve başarımızın artmasına yeni katkılar sunmasını temenni ediyorum. Hayırlı olsun.” Şeklinde paylaşım yaptı.

Yorumlar (0)
12°
açık