banner2

banner10

banner1

banner11

Yöneticiler İçin Proje Döngüsü Eğitimi

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Dr. İsrafil Kışla, AK Parti Artvin İl Başkanı Fatih Tahtalı, MEB Daire Başkanı Dr. Ünal Akyüz, Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Orhan Özgüler, İlçe Müdürleri, okul ve kurum müdürlerinin katılımı ile açılışı yapılan ‘Proje Döngüsü Semineri’, Vakıfbank İlkokulu Konferans Salonunda düzenlendi.

ARTVİN 24.01.2022, 17:22
56
Yöneticiler İçin Proje Döngüsü Eğitimi

Katılım Belgeleri Verildi

Yöneticilere yönelik eğitim öncesinde, 17-21 Ocak 2022 tarihleri arasında öğretmenlere yönelik düzenlenen ‘Proje Döngüsü Semineri’ eğitimine katılan öğretmenlere ‘Katılım Belgeleri’ Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Dr. İsrafil Kışla tarafından verildi.

Belgelerin verilmesinin ardından Daire Başkanı Dr. Ünal Akyüz ve Eğitim Uzmanı Muhammet Veli Öztürk tarafından Artvin’deki

yöneticilere proje eğitimi verildi.

Artvin’de Yapılan Proje Sayısının Artırılması Hedefleniyor

Artvin İl merkezi ve ilçelerinden, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ve okul müdürlerinin katıldığı eğitimle, Artvin’de yapılan proje sayısının artırılması hedeflenmektedir.

Artvin’deki Eğitim Kalitesi Yükseltilebilecek

Projeler sayesinde; okulların idarecileri, öğretmenleri ve öğrencileri ortak çalışmalar yapabilecek ve Artvin’deki Eğitim kalitesini yükseltebilecekler. Dolayısıyla projelere olan ilgi artacak ve öğrencilerde küçük yaşlarda proje hazırlamaya eğilim oluşturulacaktır.

AK Parti Artvin İl Başkanı Fatih Tahtalı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile Artvin’de bu eğitimin düzenlenmesindeki emeklerinden ötürü Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar’a, MEB Daire Başkanı Dr. Ünal Akyüz’e, Eğitim Uzmanı Muhammet Veli Öztürk’e ve katılan öğretmenlere teşekkür etti.

Yorumlar (0)
12°
açık