YKS Sınavında Artvin’in Gururu Oldu: AYT’ de 80 Doğru 0 Yanlış Yaptı

18 Temmuz 2022 Pazartesi günü milyonlarca öğrencinin heyecanla beklediği Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın sonuçları açıklandı. 

ARTVİN 19.07.2022, 15:00 19.07.2022, 15:06
23
YKS Sınavında Artvin’in Gururu Oldu: AYT’ de 80 Doğru 0 Yanlış Yaptı

18 Temmuz 2022 Pazartesi günü milyonlarca öğrencinin heyecanla beklediği Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın sonuçları açıklandı. 


Netlerine bakan Hümeyra Aydın ise ‘Sayısal Artvin Birincisi’ olduğunu gördü. 

Hümeyra Aydın, mezun olduğu sene 70 binde iken yeniden sınava hazırlanma kararı almış ve yeniden hazırlandığı sınavın AYT’ sinde; 80 sorunun tamamını da doğru yanıtlayarak büyük bir başarı elde ederek ve Türkiye derecesi yapmıştır.

Eğitimci Aşıkoğlu: “Bizleri gururlandıran Hümeyra ve diğer tüm öğrencilerimizi tebrik ederiz.”

ADEK eğitim kurumunun yöneticisi Mustafa Aşıkoğlu, Mezun öğrencileri olan Hümeyra Aydın’ın sınav sonucu hakkında sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Paylaşımında, AYT sınavında elde edilen bu büyük başarı ile ilgili en büyük pay sahibinin; 80 sorunun tamamını da doğru olarak işaretleyen öğrencileri ‘Hümeyra Aydın’ olduğunu vurguladı. 

Aşıkoğlu, “Ona her türlü imkânı sağlayan ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen ailesi ve bütün çalışanları ile birlikte ADEK ailesi olmuştur.” diyerek, “Bizleri gururlandıran Hümeyra ve diğer tüm öğrencilerimizi tebrik ederiz.” şeklinde konuştu.

ADEK eğitim kurumu yöneticisi Mustafa Aşıkoğlu, paylaşımında kurumun mezun kayıtları hakkında bilgilendirme de yaparak, “Sizde ADEK'li olun!” dedi. 

Eğitimci Aşıkoğlu paylaşımında: “Mezun olduğu sene 70 binde bizi tercih eden öğrencimiz AYT sınavında 80 sorunun tamamını doğru yanıtlamıştır. Yıl boyunca ADEK ile sınava hazırlanarak Türkiye derecesi yapmıştır.
Başarısında en büyük pay başta öğrencimiz, ona her türlü imkânı sağlayan ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen ailesi ve bütün çalışanları ile birlikte ADEK ailesi olmuştur. Bizleri gururlandıran Hümeyra ve diğer tüm öğrencilerimizi tebrik ederiz.
Artvin'in başarısını daha fazla arttırmak için her yıl çalışmalarını güncelleyen, alanında uzman öğretmen kadrosu, bireysel rehberlik ve koçluk hizmeti, 20 farklı yayından yapılan deneme sınavları, ayrıntılı soru çözümlü seri deneme programları, tatil dönemlerinde hızlandırılmış kamp programları , ders anlatım, soru çözüm video destekli interaktif ders içerikleri ve sayamadığımız nice uygulamalarla birlikte Üniversite hazırlık sürecinde ilimizin ve bölgemizin en hazır kurumunda sizleri de aramızda görmek isteriz.
Mezun kayıtlarımız 25 Temmuz’da başlıyor. Acele edin kontenjanlar dolmadan sizde ADEK'li olun.” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
23°
açık