Trabzon TSO ve Artvin TSO Arasında "Kardeş Oda" Protokolü İmzalandı

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ile Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Arasında "Kardeş Oda" Protokolü İmzalandı.

ARTVİN 11.05.2022, 14:26
30
Trabzon TSO ve Artvin TSO Arasında "Kardeş Oda" Protokolü İmzalandı

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ile Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Arasında "Kardeş Oda" Protokolü İmzalandı.


11.05.2022 tarihinde Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) ile Artvin Ticaret ve Sanayi Odası (ARTSO) arasında ortak projeler yürütülmesi ve çeşitli iş birliği çalışmalarını kapsayan Kardeş Oda Protokolü imzalandı.


Protokol imza törenine; Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Nalbant, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İrfan Yıldırım ile her iki odanın yönetim kurulu ve meclis üyeleri katıldı.


“Bölgenin bir bütün olarak ilerlemesini önemsiyoruz…Bölgemiz için birlikte çalışmayı sürdüreceğiz."


Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, her türlü proje ve çalışmalarda sadece Trabzon'u değil bölgeyi göz önüne aldıklarını ifade ederek: "Bölgenin bir bütün olarak ilerlemesini önemsiyoruz. Başta turizm olmak üzere tüm projelerimizde bölgemizin tamamına yönelik çalışmalar yapmaya özen gösteriyoruz. Artvin TSO da uzun yıllardır ortak çalışmalar yaptığımız, zaten kardeş olduğumuz bir odamız. İmzaladığımız protokolle ortak projelerimizi, çalışmalarımızı yapmaya devam edeceğiz. Bölgemiz için birlikte çalışmayı sürdüreceğiz" dedi.


"Kardeş odamız Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ile olan kardeşliğimizi bu protokolle sadece resmileştirmiş olduk.”


Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt da Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ile yürüttükleri çalışmaların bölgeye değer kattığını ifade ederek, "Kardeş odamız olan Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ile bu protokolle sadece resmileştirmiş olduk. Bize birçok konuda destek veren Trabzon TSO ile gelecekte de güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyoruz" diye konuştu.
Toplantıda her iki ilin tanıtımı ve illerdeki sektörlerle ilgili filmler izlendikten sonra Kardeş Oda Protokolü imzalandı. Protokole Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Suat Hacısalihoglu ve Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt imza attı.


Seçkin Kurt ve beraberindeki heyet, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Özel İpekyolu Müzesi'ni de geçerek müze şeref defterini imzaladı.

Yorumlar (0)
20°
açık