Teşkilat Akademisi Mahalle Artvin Eğitim Programı Tamamlandı

AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Birim Başkanlığınca 81 ilde icra edilmek üzere başlatılan Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programı, Artvin’de de ilgi ile gerçekleştirildi.

ARTVİN 27.06.2022, 11:17 27.06.2022, 11:27
21
Teşkilat Akademisi Mahalle Artvin Eğitim Programı Tamamlandı

AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Birim Başkanlığınca 81 ilde icra edilmek üzere başlatılan Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programı, Artvin’de de ilgi ile gerçekleştirildi.


26 Haziran 2022 Pazar günü, Artvin Çoruh Üniversitesi Nihat Gök Yiğit Kongre Merkezi’nde düzenlenen Teşkilat Akademisi Mahalle Artvin Eğitim Programı’nda; AK Parti Teşkilatına mensup mahalle yönetimleri ve köy temsilcileri bir araya geldi.

Program Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimiz için saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşının okunması ile başladı.

AK Parti Artvin İl Başkanı Fatih Tahtalı konuşmasını yapmak üzere kürsüye çıktı. Tüm katılımcılara hoş geldiniz diyerek söze başlayan Tahtalı, değişik birimlerde eğitimlerin yapıldığını özellikle de AR-GE Eğitim Başkanlığının, Teşkilatların eğitilmesi; bilinçlendirilmesi, siyaseti daha bilinçli yaparak başarıya ulaşılması anlamında ciddi gayretler sarf ettiğini vurguladı. 

Tahtalı: “Sizler ilçelerden, köylerinizden davetimize icabet ettiniz. Eğitimden alınabilecek maksimum bilgi ile köylerimize mahallelerimize döneceğiz. Edindiğimiz bilgilerle almış olduğumuz görevin sorumluluğunun bilinci ile siyaset yapacağız.” şeklinde konuştu. 

Ardından AK Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın video mesajı katılımcılara izletildi. Akabinde 'Bu Hikayenin Kahramanı Sensin' kısa filmi konuklara sunuldu.

Sloganı “Bu Hikayenin Kahramanı Sensin” olan eğitim programında; alanında uzman ve kamuoyu tarafından tanınan üç konuk, üç farklı konuyu ele alarak eğitim sunumunu gerçekleştirdi.

Konular: “Teşkilatçılık: Tecrübe Paylaşımı, Siyasal İletişim ve Yeni Medya, Etkili İletişim” şeklinde olurken, Teşkilatçılık: Tecrübe Paylaşımı Eğitimi Halil Etyemez tarafından, Siyasal İletişim ve Yeni Medya Eğitimi Bercan Tutar tarafından ve Etkili İletişim Eğitimi Ülkü Nur Zengin tarafından verildi. 

Yapılan eğitim sunumlarının ardından program sona erdi.

Programa; 27. Dönem Konya Milletvekili Halil Etyemez, AK Parti Artvin İl Başkanı Fatih Tahtalı, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları, Gazeteci Yazar Bercan Tutar, Akademisyen/ İletişimci Ülkü Nur Zengin, Mahalle ve Köy Başkanları ve çok sayıda misafir katılım sağladı.

Yorumlar (0)
38°
açık