banner2

banner10

banner1

banner11

KROS ARTVİN MERKEZ İLÇE BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

Türkiye Atletizm Federasyonu’nun 2021 yılı faaliyet programında yer alan Kros Artvin Merkez İlçe Birinciliği, Fıstıklı Köyü – İskebe mevkiinde gerçekleşti.

ARTVİN 16.10.2021, 15:48
15
KROS ARTVİN MERKEZ İLÇE BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

Yaş kategorilerine göre, 2004 – 2011 yılları arası doğumlu 40 sporcunun katıldığı İlçe Birinciliği Yarışları, 1000, 1200, 1500, 2000, 3000 ve 4000 m mesafelerde yapıldı.

Dereceye Giren Sporcular;
2004 Doğumlu Ferdi Erkek
1. Abdullah UĞUNAL
2. Mehmet ÇELİK

2005 Doğumlu Ferdi Erkek
1. Halit YILDIRIM ( Artvin Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )

2006 Doğumlu Ferdi Kız
1. Rabia KAYA ( Kazım Karabekir Anadolu Lisesi )
2. Merve KOÇAY ( Ayhan Şahenk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )
3. Şenay KARATAŞ ( Ayhan Şahenk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )
4. Yağmur DOLAN ( Kazım Karabekir Anadolu Lisesi )

2006 Doğumlu Ferdi Erkek
1. Cebbar ÇELİK ( Ayhan Şahenk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )
2. Recep ÜLKER ( Ayhan Şahenk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )
3. Muhammet AKBAŞ ( Ayhan Şahenk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )

2007 Doğumlu Ferdi Kız
1. Dilan GÖREN ( Artvin Spor Lisesi )
2. Gamze AY ( Artvin Spor Lisesi )

2007 Doğumlu Ferdi Erkek
1. Ali Asım YILDIZ ( Artvin Spor Lisesi )
2. Muhammet ŞAHİN ( Artvin Spor Lisesi )
3. İsmet DELİBAŞ ( Artvin Spor Lisesi )
4. M. Kaan AY ( Artvin Spor Lisesi )

2008 Doğumlu Kızlar
1. Dilek Kaya ( Gazi Ortaokulu )

2008 Doğumlu Ferdi Erkek
1. Burak DEMİRCİ ( Artvin Spor Lisesi )
2. Tunç Aras ÇAMER  ( Seyitler Toki Ortaokulu ) 

2009 Doğumlu Ferdi Kız
1. Gül ÖZKAN ( Seyitler Toki Ortaokulu )
2. Ferangiz SOHİPONOVA ( Seyitler Toki Ortaokulu )

2009 Doğumlu Erkek
1. Kazım ÇOŞKUN ( Seyitler Toki Ortaokulu )
2. Tunç HASER ( Seyitler Toki Ortaokulu )
3. Mustafa DEDE ( Seyitler Toki Ortaokulu )

2010 Doğumlu Ferdi Kız
1. Melisa GÜLSEÇKİN ( Seyitler Toki Ortaokulu )
2. Filiz KÖKÇINAR ( Seyitler Toki Ortaokulu )

2010 Doğumlu Ferdi Erkek
1. Ertuğrul KOÇ ( Seyitler Toki Ortaokulu )
2. Selim Emre ÖZDEMİR ( Gazi Ortaokulu )

2011 Doğumlu Ferdi Kız
1. Ecrin GÜLOĞLU ( Seyitler Toki Ortaokulu )
2. Çağla YAŞAR ( Yenimahalle Ortaokulu )

2011 Doğumlu Ferdi Erkek
1. Eray AVCI ( Seyitler Toki Ortaokulu )
2. Onurcan ÖZBAYRAK ( Türk Telekom Spor Kulübü )
3. Emir AVCI  ( Seyitler Toki Ortaokulu )
4. Yasin ALKAN ( Türk Telekom Spor Kulübü )


Kros Artvin Merkez İlçe Birinciliği yarışlarında dereceye giren sporculara madalyalarını, Spor Hizmetleri Birimi Müdürü Latif YILMAZTÜRK, Spor Faaliyetleri Şube Müdürü Mehmet BAŞKÖYLÜ, yarışma esnasında  parkur güvenliğini sağlayan Jandarma Trafik Personelleri, hocalar ve antrenörler takdim ettiler.

Yorumlar (0)
kapalı
Namaz Vakti 27 Kasım 2021
İmsak 05:21
Güneş 06:49
Öğle 12:02
İkindi 14:40
Akşam 17:05
Yatsı 18:27
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 13 33
2. Hatayspor 13 26
3. Konyaspor 13 26
4. Alanyaspor 13 24
5. Fenerbahçe 13 23
6. Karagümrük 13 22
7. Başakşehir 14 22
8. Galatasaray 13 21
9. Beşiktaş 13 20
10. Adana Demirspor 14 20
11. Altay 14 17
12. Kayserispor 13 16
13. Antalyaspor 13 15
14. Gaziantep FK 13 15
15. Sivasspor 13 13
16. Giresunspor 13 13
17. Öznur Kablo Yeni Malatya 13 12
18. Göztepe 13 10
19. Kasımpaşa 14 10
20. Rizespor 13 7
Takımlar O P
1. Ümraniye 12 27
2. Ankaragücü 13 27
3. Eyüpspor 13 27
4. Bandırmaspor 13 25
5. Erzurumspor 12 25
6. Tuzlaspor 12 20
7. Kocaelispor 12 20
8. İstanbulspor 12 19
9. Adanaspor 13 18
10. Gençlerbirliği 13 17
11. Samsunspor 12 16
12. Bursaspor 13 14
13. Denizlispor 12 14
14. Menemenspor 12 14
15. Manisa FK 14 14
16. Boluspor 12 13
17. Ankara Keçiörengücü 12 10
18. Altınordu 13 10
19. Balıkesirspor 13 7
Takımlar O P
1. Chelsea 12 29
2. Man City 12 26
3. Liverpool 12 25
4. West Ham 12 23
5. Arsenal 12 20
6. Wolverhampton 12 19
7. Tottenham 12 19
8. M. United 12 17
9. Brighton 12 17
10. Crystal Palace 12 16
11. Everton 12 15
12. Leicester City 12 15
13. Southampton 12 14
14. Brentford 12 13
15. Aston Villa 12 13
16. Watford 12 13
17. Leeds United 12 11
18. Burnley 12 9
19. Norwich City 12 8
20. Newcastle 12 6
Takımlar O P
1. Real Madrid 13 30
2. Real Sociedad 14 29
3. Sevilla 13 28
4. Atletico Madrid 13 26
5. Real Betis 14 24
6. Rayo Vallecano 14 23
7. Barcelona 13 20
8. Athletic Bilbao 14 20
9. Osasuna 14 19
10. Valencia 14 18
11. Espanyol 14 17
12. Villarreal 13 16
13. Mallorca 14 15
14. Deportivo Alaves 13 14
15. Celta de Vigo 14 13
16. Granada 14 12
17. Cádiz 14 12
18. Elche 14 11
19. Getafe 14 9
20. Levante 14 7