banner2

banner10

banner1

banner11

‘Gençlik Konseri’ Kötü Hava Koşullarına Rağmen Büyük İlgi Gördü

Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü; 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında, Milli İrade Meydanı'nda (Valilik Önü) Gençlik Konseri düzenledi. Konserde İçecekler Türk Kızılayı ‘İkram Aracı’ndan... 

ARTVİN 20.05.2022, 11:41 20.05.2022, 11:46
43
‘Gençlik Konseri’ Kötü Hava Koşullarına Rağmen Büyük İlgi Gördü

Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü; 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında, Milli İrade Meydanı'nda (Valilik Önü) Gençlik Konseri düzenledi.


Gençlik Merkezi Eğitmeni Özgür Altunkaya, Gençlik ve Spor Bakanlığının Gençlik Merkezleri arasında düzenlemiş olduğu Ses Yarışmasında dereceye giren Ömer Faruk Yavuz’un ve bağlama kursu öğrencilerinin sahne aldığı Gençlik Konserinde vatandaşlar yoğun yağmur yağışına rağmen doyasıya eğlendiler.

Konser öncesinde 15 - 21 Mayıs Gençlik Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenmiş olan 3x3 Sokak Basketbolu Turnuvasında dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları takdim edildi.
Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri, Gençlik Konserinde olumsuz hava şartlarına rağmen konser alanını dolduran vatandaşlara ve sanatçılara teşekkürlerini sundu.

Konserde İçecekler Türk Kızılayı ‘İkram Aracı’ndan 

Gençlere ve vatandaşlara ikramlarda bulunan Türk Kızılayı Artvin Şubesi etkinliklere her daim katılarak vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.
Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında, Milli İrade Meydanı'nda gerçekleşen Gençlik Konseri programına Kızılay teşkilatı ve ikram aracı ile katılım sağladı.

Yorumlar (0)
16°
az bulutlu