banner2

banner10

banner1

banner11

ÇEVRİM İÇİ BAKANLIK TOPLANTISI YAPILDI

Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, 25.11.2021 Perşembe günü saat 16.00’da Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer başkanlığında gerçekleştirilen çevrim içi toplantıya katıldı.

ARTVİN 26.11.2021, 15:15
11
ÇEVRİM İÇİ BAKANLIK TOPLANTISI YAPILDI

Toplantının açılışında, öğretmenlerin ülke için değerini ifade ederek sözlerine başlayan Bakan Özer, tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü bir kez daha kutladı.

“Kütüphanesiz Okul Kalmayacak” projesi kapsamında il bazında değerlendirmelerde bulunan Bakan Özer, İl Müdürlüklerinin proje bazında yapmaları gereken çalışmaları belirtti ve en kısa sürede Türkiye'nin hiçbir yerinde kütüphanesiz okul kalmayacağının altını çizdi.

Toplantının devamında Milli Eğitim Bakanlığının planladığı diğer projeler ve çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunan Bakan Özer, illerde İl Müdürlerinin rehberliğinde bu çalışmaların yürütülmesini belirtti.

BİLSEM’lerin güçlendirilmesine ve illerin başarılı çalışmalarının Bakanlıkla paylaşılmasına da değinen Bakan Özer, İl Müdürlerinin gündeme dair görüş ve önerilerini belirtmelerinin ardından toplantıyı sonlandırdı.

Yorumlar (0)