BEM-BİR-SEN'DEN GENEL SEKRETER'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ARTVİN 26.07.2023, 18:08 26.07.2023, 18:10
54
BEM-BİR-SEN'DEN GENEL SEKRETER'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Bem-Bir-Sen (Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası) Artvin İl Başkanı Erdal GENÇ , İl Yönetim Kurulu ve Kadın Komisyonu ile birlikte Artvin İl Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak atanan Yük. Ziraat Müh. Kemal DEMİREL’i makamında ziyaret etti.

İl Başkanı Erdal GENÇ, "Bursa Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü, Bursa İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, Uludağ Üniversitesi Genel Sekreterliği görevlerini başarıyla ifa etmiş, yapmış olduğu projeler ve uygulamalar ile Türkiye de örnek olmuş, hemşehrilimiz, Artvin’in yetiştirdiği güzide bürokratlardan olan Sn Kemal DEMİREL Bey'in İl Özel İdare Genel Sekreteri olarak atanması Artvinimiz ve halkımız için büyük bir şans olduğu kanısındayız. 

Bilgi, yönetim, idarecilik, halka hizmet anlamında donanım ve tecrübesinin Artvine de hizmet olarak yansıyacağı aşikardır. Göğe komşu topraklar olan memleketime hizmet etmenin bir şeref olduğunu belirten Sn Genel Sekreterimize Allah hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin inşallah. Sn Kemal Demirel'e ve Artvinimize hayırlı olsun" dedi.

Yorumlar (0)
10°
kapalı