banner2

banner10

banner1

banner11

Artvin’i Coşturan Etkinlik

12 Ocak Çarşamba günü saat 19.00’da Artvin Çoruh Üniversitesi Nihat Gökyiğit Kongre salonunda, “Kampüse Hoş geldin” Söyleşisi ile “Kopa” müzik grubunun sahne aldığı etkinlik gerçekleştirildi.

ARTVİN 13.01.2022, 13:40
31
Artvin’i Coşturan Etkinlik

Gazeteci Yazar Abdurrahman Uzun’un gerçekleştirdiği söyleşi ile başlayan etkinlik, Kopa Müzik Grubu Burak Yanbak ve Şenol Sönmez’in sahne alması ile devam etti.

“Gece Boyunca Salonun Nabzı Yüksek Kaldı”

Ücretsiz olarak düzenlenen programda davetliler salona sığmadı. Salon koltuklarında yer kalmaması davetlilerin eğlenmesine engel olmadı. Davetliler yerlerde oturarak veya sahnenin ve salonun kenarlarında ayakta bulunarak eğlencelerine devam ettiler.

Zaman zaman müziğe eşlik ederek oyunlar oynayan gençler, gece boyunca salonun nabzını yüksek tuttu.

“Emeği Geçen Herkese Sonsuz Teşekkürler.”

Programın organize edilmesine katkı sağlayan AK Parti Artvin İl Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu sosyal medya hesabı üzerinden etkinlik sonrasında, “Salonlara sığmayan kıymetli genç kardeşlerimiz ile Abdurrahman Uzun söyleşisi ile başlayan Karadeniz müziğinin duayenleri kıymetli sanatçılarımız Kopa ile devam eden programımızda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

2023 Hedeflerimize Giderken Bizlerin patlatmaktan bıktığı bir o kadar da gurur duyduğu ama zillet ittifakının sürekli şişirdiği o balonu Tekrar Patlatıyoruz! Hedefimiz 2023, Hedefimiz 2053! Hamd Olsun!” şeklinde paylaşım yaptı.

Yorumlar (0)