Artvin’de Galatasaray Rüzgârı Esti

Galatasaray Taraftar Dernekleri Federasyonu 2022 Yaz dönemi istişare toplantısını Türkiye’nin dört bir tarafından katılan yönetim kurulu üyeleri ve özel katılımcılarıyla Artvin’de gerçekleştirildi.

ARTVİN 06.08.2022, 23:01
8
Artvin’de Galatasaray Rüzgârı Esti

Galatasaray Taraftar Dernekleri Federasyonu 2022 Yaz dönemi istişare toplantısını Türkiye’nin dört bir tarafından katılan yönetim kurulu üyeleri ve özel katılımcılarıyla Artvin’de gerçekleştirildi.


Açılış konuşmasını yapan Federasyon Başkanı Eren Cicioğlu; Artvin Galatasaray Derneği Başkanı Mahir Alpaslan’a, Federasyon Denetleme Kurulu Başkanı Artvin Derneğinin Üyesi Ali Yücel Kurt’a ve Artvin Derneğinin Yönetim Kurulu Üyelerine ayrıca Artvin’e geldikleri andan itibaren yakın ilgileriyle karşılayan Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin’e, Hopa, Borçka, Şavşat, Ardanuç Belediye Başkanlarına ve Ticaret Odası Başkanı Seçkin Kurt ‘a samimi misafirperverliği ve ev sahipliği adına teşekkür ederek sözlerine başladı.

Artvin Galatasaray Derneği Başkanı Mahir Alpaslan gerçekleştirdiği konuşmasında ‘Galatasaray Taraftar Dernekleri Federasyonu 2022 Yaz dönemi İstişare Toplantısını’ organize etmiş olmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti. Türkiye’nin birçok ilinden Artvin’e gelerek katılım sağlayan misafirlerine teşekkürlerini; ‘Galatarasay Ailesini ağırlamak büyük bir mutluluk’ şeklinde belirtti. 

Türkiye’nin Dört Bir Tarafından Katılım Sağlandı

Gerçekleştirilen istişare toplantısında önemli kararlar alındı ve gelecek günlerdeki çalışmalarla ilgili komisyonlar oluşturuldu.

Toplantıya; Bandırma, Kastamonu, Sinop, Gönen, Çanakkale, Bilecik, Bolu, Kocaeli, Muğla, Tekirdağ, Edirne, İzmir, İstanbul’dan federasyon üyeleri ve yönetim kurulu üyelerinin katıldı. 

Telekonferans ile toplantıya katılım sağlayan Galatasaray Spor Kulübü Yöneticisi Bora İsmail Bahçetepe, programda bulunan herkese selam göndererek sözlerine başladı. Galatasaray Spor Kulübü Yöneticisi Bahçetepe, ilerleyen zamanlarda Artvin’e gelmek istediğini belirterek sözlerini sonlandırdı. 

Artvin’de toplantı öncesinde gerçekleşen geceye; Artvin Belediye Başkanı ve Borçka Belediye Başkanı ile STK başkanları ve yerel ulusal sanatçılar katılım sağladı.


Toplantı öncesi katılımcılar, Hopa ve Batum’u ziyaret etti. Toplantı sonrasında; Ardanuç, Karagöl ve Şavşat ilçeleri de ziyaret edildi.

Yorumlar (0)
20°
açık