banner2

banner10

banner1

banner11

ARTVİN VALİSİ YILMAZ DORUK ARTVİN REHBERLİK VE ARAŞTIRMA MERKEZİ İDARECİ VE ÖĞRETMENLERİNİ KABUL ETTİ

Artvin Valisi Yılmaz Doruk; Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Devrim Özbayrak ve beraberindeki öğretmenleri makamında kabul etti.

ARTVİN 28.12.2021, 11:45
22
ARTVİN VALİSİ YILMAZ DORUK ARTVİN REHBERLİK VE ARAŞTIRMA MERKEZİ İDARECİ VE ÖĞRETMENLERİNİ KABUL ETTİ

Kabulde, Artvin Valisi Yılmaz Doruk’a; Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda 2019-2020 Yılı Erasmus+ Yetişkin Eğitimleri Projeleri kapsamında kabul edilen ve Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından yürütülen Artvin Valiliğinin de ortak olduğu “Zihnimizdeki Engelleri Kaldırmaya Var Mısınız” ve “Özel Anne Babalara Özel Eğitim (ÖZAB)” adlı projeler hakkında bilgi verildi.


Ardından Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından çıkarılan, içeriğinde Müdürlüğün yaptığı projelerin ayrıntılarının yer aldığı dergiler Artvin Valisi Yılmaz Doruk’a takdim edildi. 

 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Doruk, özel eğitim alanında ülkemizde de önemli çalışmaların olduğunu ve Artvin'de yapılan özel eğitim çalışmalarını da yakından takip ettiğini belirterek Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar nezdinde, proje ekibinde yer alan konsorsiyum ortaklarını tebrik etti.

Yorumlar (0)