banner2

banner10

banner1

banner11

Artvin İl Özel İdaresi Sosyal Denge Sözleşmesi İmza Töreni Gerçekleşti

Bem-Bir-Sen Artvin İl Özel İdaresi Memur Çalışanlarının Yüzünü Güldürdü.

ARTVİN 12.01.2022, 15:30 12.01.2022, 16:13
18
Artvin İl Özel İdaresi Sosyal Denge Sözleşmesi İmza Töreni Gerçekleşti

Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı aynı zamanda Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Levent Uslu, Artvin Valisi Yılmaz Doruk ile SDS (Sosyal Denge Sözleşmesi) İmzaladı.

Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Levent Uslu ve Bem-Bir-Sen Artvin İl Başkanı Erdal Genç, Artvin Valisi Yılmaz Doruk ile memurların haklarında iyileştirme yapılmasını öngören Sosyal Denge Sözleşmesini imzalandı.

2022 ve 2023 yıllarını kapsayan sosyal denge sözleşmesi ile Artvin İl Özel İdaresi bünyesinde görev yapan memurların mali ve sosyal haklarında önemli kazanımlar elde edildi.

“Her Daim Çalışanların Yanında Olacağız”

Artvin Valisi Yılmaz Doruk, imkanlar doğrultusunda her daim çalışanların yanında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini ifade ederek, sözleşmenin çalışanlar adına hayırlı olmasını temenni etti.

“Çalışanlarımız Mutlu Olmadan Hizmetlerimizi Verimli Bir Şekilde Yerine Getirmemiz Mümkün Değil.”

Genel Başkan Levent Uslu ve İl Başkanı Erdal Genç'e teşekkürlerini ileten Doruk, “Memurlarımızın hakları noktasında en iyisini yapmaya çalıştık. Sahadaki yüzümüz olan çalışanlarımız mutlu olmadan hizmetlerimizi verimli bir şekilde yerine getirmemiz mümkün değil. Bu bilinçle yaklaşıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

“Bu Sözleşmenin Teşekkürü Yapacağımız Hizmetlerle Olacaktır.”

Memurların haklarında iyileştirme yapılmasını öngören Sosyal Denge Sözleşmesinin hayırlı ve bereketli olması temennisinde bulunan Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Uslu ise, “Bu sözleşmenin teşekkürü yapacağımız hizmetlerle olacaktır. Devletimize, milletimize, vatanımıza, bayrağımıza hep birlikte hizmet edeceğiz. Bizim şiarımız budur. Bu zor şartlarda elini taşın altına koyan, bugüne kadar olduğu gibi desteğini esirgemeyen Valimize ve ekibine sendikamız, memurlar ve memur aileleri adına teşekkür ediyorum.” dedi.

İmza Töreninin ardından hediyeler takdim edilerek, hatıra fotoğrafları çekildi.

Artvin Valiliği toplantı salonunda düzenlenen imza törenine Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Levent Uslu ve Bem-Bir-Sen Artvin İl Başkanı Erdal Genç, Genel Başkan Yardımcısı Recayi Karslı, Artvin İl Genel Meclisi Başkanı Furkan Çakmak, Artvin İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdurrahman Anlaş, Genel Sekreter Yardımcısı Muhammet Çakmak, Trabzon İl Başkanı Muammer Şahin, Kars İl Başkanı Mithat Beyribey, Ardahan İl Başkanı Fedai Çoban, Artvin İl Başkan Yardımcıları Ergül Atak, Gökhan Polat, Cevdet Özçelik, Selahattin Bilgin ve Kadın Komisyonu Başkanı Dilek Kılıç Altun' da katıldı.

Yorumlar (0)