banner2

banner10

banner1

banner11

ARTVİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FAHRİ ACAR'IN ÖĞRETMENLER GÜNÜ VE TAZİYE ZİYARETİ

Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar 23.11.2021 Salı günü; Borçka, Hopa, Murgul, Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Şube Müdürü Özcan Köse ve İlçe Şube Müdürleri eşliğinde, 2021-2022 eğitim öğretim yılında emekli olan Arhavi Eski İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu’nu ziyaret etti.

ARTVİN 24.11.2021, 13:53
99
ARTVİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FAHRİ ACAR'IN ÖĞRETMENLER GÜNÜ VE TAZİYE ZİYARETİ

Arslanoğlu’nun 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü tebrik eden Acar “En yaşlımızdan en gencimize biz büyük bir aileyiz, çocuklarımıza en iyi hizmeti vermek için birlikte çaba gösteriyoruz. Bu vesile ile tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.” dedi ve uzun yıllar eğitim adına yapmış olduğu başarılı çalışmalarından ötürü Arslanoğlu’na teşekkür etti.

Arslanoğlu’na ziyaretlerinin ardından yıllarca eğitime gönül veren, 1964 yılında başladığı meslek hayatında birçok okulda öğretmen ve idareci görevinde çalışarak ülkenin geleceği olan çocukları için çabalayan ve 81 yaşında ebediyete irtihal eden Emekli Öğretmen Hüseyin Kuruoğlu’nun Arhavi Sırtoba köyündeki ailesine taziye ziyaretinde bulunan Acar, Öğretmen Hüseyin Kuruoğlu’nun ailesine başsağlığı dileklerinde bulunarak acılarını paylaştıklarını ifade etti ve merhum öğretmene Allah’tan rahmet diledi.

Yorumlar (0)
12°
açık