banner2

banner10

banner1

banner11

Artvin Çoruh Spor Kulübü Başkanı: “Sizlerle daha güçlüyüz!”

Artvin Çoruh Spor Kulübü Başkanı Murat Yılmaz, Artvin Çoruhspor camiası için bir açıklama gerçekleştirdi.

ARTVİN 18.03.2022, 17:47
28
Artvin Çoruh Spor Kulübü Başkanı: “Sizlerle daha güçlüyüz!”

Artvin Çoruh Spor Kulübü Başkanı Murat Yılmaz, Artvin Çoruhspor camiası için bir açıklama gerçekleştirdi.

Başkan Yılmaz, açıklamasında Lig’in son dönemeci için kalan dört haftanın sonunda büyük bir sevinç yaşamayı dilediğini ifade ederken, 20.03.2022 Pazar günü saat 12:00 de oynayacak olan Yakutiye Belediyespor müsabakasına da tüm taraftarları davet ettiğini duyurdu. İşte o açıklama;

Değerli Artvin Çoruhspor camiası,

Ligin son dönemecindeyiz ve inşallah kalan 4 haftanın sonunda hep birlikte bir büyük sevinci birlikte yaşamayı diliyorum. Öncelikle bu hafta sonu oynayacağımız Yakutiye Belediyespor ve devamında oynanacak Arhavispor , Iğdır es ve Ağrı vefa maçlarında takımımıza başarılar diliyorum. İnşallah galibiyet ve 3 puanlar bizim olsun. Takımımızın bu zorlu 4 karşılaşmayı kazanıp bize büyük bir sevinç yaşatacağına inanıyorum.

Bugünlere kolay gelinmediği herkesin malumudur. Ancak inşallah bizler zoru başarmayı seven ve bunun için gayret eden bir takımız. Başkanından yönetimine, teknik heyete, futbolcularına, tüm kulüp çalışanlarına ve taraftarına kadar herkesin böyle bir inanç içerisinde olduğuna inanıyorum.

Herkes sorumluluğunun farkındadır. Ara transfer döneminde ve öncesinde ilk başlangıçtaki kadroya nispetle bazı değişiklikler olmuş ve hocamızın istediği doğrultuda yapılan yeni transferle takımımız daha güçlenmiştir.

4 maçımız kaldı. İnşallah kendi işimizi kendimiz görüp, bu kalan maçları kazanarak, diğer takımların alacağı neticelerle ilgilenmeden hedefimize ulaşacağız. Mazeretlerin, ama ve fakatların arkasına sığınmadan yönetim olarak görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalıştık ve çalışıyoruz. Başta hoca ve futbolcularımız olmak üzere takımımız üzerine düşeni en iyi şekilde yapmaya çalışmış ve çalışmaktadır.

Sorunlar her yerde olduğu gibi elbette vardır ve olacaktır. Ayrıca aşılmayacak sorun da yoktur ama bizler yönetiminden, hocasına, futbolcusuna ve tüm çalışanlarına kadar takım olarak inançla, azimle, kararlılıkla bunların üstesinden geleceğiz.

İnandık ve başarmamak için hiçbir mazeretimiz olmadığının farkındayız. Başta hocamız ve futbolcularımız olmak üzere takımıma güveniyorum. İnanıyoruz ve inşallah birlikte başaracağız.

20.03.2022 Pazar günü saat 12:00 da oynayacağımız Yakutiye Belediyespor müsabakasına tüm taraftarlarımızı bekliyoruz. Sizlerle daha güçlüyüz.

Yorumlar (0)
kapalı