banner2

banner10

banner1

banner11

AK Parti Teşkilatı İftar Yemeği Organizasyonu Yapıldı

30.04.2022 Cumartesi günü AK Parti Teşkilatı’nın 81 ilde eş zamanlı olarak organize ettiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da online olarak bağlandığı İftar Yemeği Programı; Artvin’de Şelale Düğün Salonu’nda davetliler huzurunda gerçekleştirildi.

ARTVİN 30.04.2022, 23:53 01.05.2022, 11:53
78
AK Parti Teşkilatı İftar Yemeği Organizasyonu Yapıldı

30.04.2022 Cumartesi günü AK Parti Teşkilatı’nın 81 ilde eş zamanlı olarak organize ettiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da online olarak bağlandığı İftar Yemeği Programı; Artvin’de Şelale Düğün Salonu’nda davetliler huzurunda gerçekleştirildi. 


Programa, Yüksel Kantar’ın Kuran-ı Kerim Tilaveti okuması ile başlandı. Davetliler iftar yemeğinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın online bağlantı üzerinden yaptığı konuşmayı dinlediler. İftar yemeği programının sonunda konuşma yapan AK Parti Artvin İl Başkanı Fatih Tahtalı, herkese ‘Hoş Geldiniz’ dedikten sonra programın organize olmasına katkı sağlayan ve yemeklerin hazırlanmasında büyük emek veren başta kadınlar olmak üzere herkese teşekkür ederek sözlerine başladı.

Teşkilat içerisindeki uyumdan ve bağlılıktan söz eden Tahtalı, il yönetiminin geçmiş dönem kurucularına şükranlarını sundu. Sözlerinde 2023 seçimlerine de değinerek; Cumhur İttifakı’nın 2023 seçimlerinde kazanan taraf olacağını ifade etti. 

Tahtalı, 14 Mayıs 2022 tarihinde açılacak olan Rize Artvin Havaalanı’nın açılışında Artvin’i de orada görmekten büyük memnuniyet duyacağını belirtmesi ile sözlerine son verdi.   

AK Parti Artvin İl Başkanı Fatih Tahtalı konuşmasında: 

 “Yönetim kurulu üyeleri, kıymetli muhtarlarım, geçmiş dönemler İl Başkanlığı görevi ifa etmiş kıymetli kardeşlerim, değerli basın mensupları, hanımefendiler, beyefendiler, sevgili gençler. 
Bu iftar davetimize icabet edip bugün gecemizi güzelleştirdiğiniz için ben hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hoş geldiniz diyorum… 


Gecemize online katılımı ile onurlandıran Sayın Cumhurbaşkanımızın hitamları üzerine siyasi mesajlar vermek istemiyorum. Çünkü Cumhurbaşkanımız konuşmasıyla ziyadesiyle bizleri doyurdu. 
Ben bu güzel organizasyonda yemekhanesinden çalışıp yemeği çıkartıp burada servis yapan ve sizler buradan dağıldıktan evlerinize gittikten sonra buraları toplayacak olan vefakâr cefakâr kadınlarımıza çok teşekkür ediyorum. 

Bu akşam kusursuz bir organizasyon gerçekleştirdiler. Tabii bunun evveliyatı var. Bunun birkaç gün önceden başlayan hazırlığı var. Sabah 06.00'da kalkıp eti doğramaya başlayan kadınlarımız var. Bu lezzetli yemeği önümüze getirdikleri zaman böyle severek yapılan işte ne kadar güzel bir sonuç alındığını en basitinden önümüzdeki bu yemekten ve iftardan görüyoruz. 

Sevgili kardeşlerim, biz böyle birbirimize bağlı, saygılı kenetlenelim... Çalışmamıza devam edeceğiz inşallah... 

Bunun neticesinde önümüzde 2023 seçimleri var. 2023 seçimlerinin kazananı mutlaka Cumhur İttifakı ve Recep Tayyip Erdoğan olacaktır! 
Yeter ki biz birliğimizi bozmak isteyen arama nifak tohumları ekmeye çalışanlara müsaade etmeyelim. Saflarımızı daha sıkı tutalım. İnanıyorum ki daha kol kola girersek saflarımızı daha sıkı tutarsak aramıza hiçbir düşman girmeyecektir. 

Burada il yönetiminin kurucularını görüyorum. İl yönetiminin 24 kurucusu bugün 15 tanesi aramızdaydı. 4 tane vefat edenimiz var. Kalanlara sağlık sıhhat ve vefat edenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun. Geride kalanlara da sabır diliyorum. Allah kurucularımızı başımızdan eksik etmesin ben onlara baktıkça daha da çok güçleniyorum, daha çok çalışma azmim oluyor ve her zaman onlara minnettar oluyoruz. Çünkü bu fidanı 2001 yılında "Ben AK Partiliyim!" demeye cesaret edemedikleri dönemde bu fidanı dikmişler. Ben sekizinci İl Başkanıyım. Benden önce yedinci İl Başkanı Şenol  Başkanım görevini ifa etti. Biz hala beraberiz birlikte kol kola yol yürümeye devam ediyoruz. İnşallah 2053, 2071 hedeflerinde de bizden sonra bayrağı devredeceğimiz kardeşlerimizle hep beraber yol yürüyeceğiz. 

Ben tekrardan bu geceye hafta sonu olmasına rağmen katıldığınız, köylerinize gitmeyip, "Cumhur Başkamızın Teşkilatı seni çağırıyor." dediğimiz zaman ilçelerden ve illerden kalkıp buraya gelip gecemizi güzelleştirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Şimdiden Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum. 

Parti bayramlaşmamız İl Başkanlığında Bayramın üçüncü günü öğlen namazının ardından İl Başkanlığımızda olacaktır. 

Bir de organizasyonu yapacağız ama şimdiden duyurusunu yapayım. Bu konuda desteklerinize ihtiyacım olacak. 

14 Mayıs 2022 tarihinde Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleri ile Rize Artvin Havaalanı inşallah açılacak. Tabi orada ne yazıyor Rize Artvin yazıyor. Sayın Cumhurbaşkanımız bu havaalanını kimlere yaptı dediği zaman bizim oradan "Artvin!" diye gür bir sesle sesimizi duyurmamız lazım. Her ne kadar kalbinde fesatlık olan muhalefet etmek isteyenler "O havaalanı Rize sınırlarında Artvin ile ilişkisi yok dese de o havaalanının yapılmasının asıl sebebi Artvin'dir. Çünkü; Cumhurbaşkanı: "Rize'ye yarım saatlik mesafede havaalanı var. Artvin Merkezine bir saatlik mesafede havaalanı olması lazım." dediği için yapıldı.

O havaalanı bizim havaalanımızdır. Kimsenin bu konuda muhalefet etmesine, küçümsemesine müsaade etmeyelim. 14 Mayıs'ta hep birlikte Rize Artvin Havaalanın açılışında buluşalım diyorum. 

Tekrardan herkese hayırlı akşamlar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
kapalı