AK PARTİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ FARUK ÇELİK GENEL SEÇİMLERİN HEMEN ARDINDAN ARTVİN MERKEZ VE TÜM İLÇELERDE KÖY YOLLARI ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINA START VERDİ

ARTVİN 30.09.2023, 16:26
41
AK PARTİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ FARUK ÇELİK GENEL SEÇİMLERİN HEMEN ARDINDAN ARTVİN MERKEZ VE TÜM İLÇELERDE KÖY YOLLARI ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINA START VERDİ

İlçe ziyaretlerine giderek köy yolları açılışını gerçekleştiren Milletvekili Faruk Çelik’e, AK Parti il Başkanı Fatih TAHTALI, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kemal Demirel, İl Genel Meclis Başkanı Furkan Çakmak, 23. Dönem Artvin Milletvekili Ertekin Çolak, Yusufeli Esnaf ve Sanatkâr Odası Başkanı Mehmet Bülent Özdemiroğlu, Köy muhtarları ve çok sayıda vatandaş eşlik etti.

Yusufeli ilçesindeki Bıçakcılar, Barhal, Balcılı, Bostancı, Taşkıran, Esendal, Boyalı, Çıralı, Balalan, Alanbaşı, Yamaçüstü, Avcılar ve Kirazalan köylerini ziyaret etti. Tamamlanan çalışmaları yerinde inceleyerek köy sakinleri ile bir araya geldi. 

Milletvekili Faruk Çelik “Göreve gelirken söz verdiğimiz gibi çalışmalarımıza başladık. Yusufeli olmak üzere tüm ilçelerimizde seferberlik halindeyiz. Özellikle asfalt çalışmalarında sahada gece gündüz demeden emek veren herkese ayrıca teşekkür ediyorum. İlk olarak grup yollarımızı ve aciliyeti olan bölgeleri tamamlıyoruz. Elbette sorunlarımız olacak. Bize düşen görev bu sorunları çözmek için çalışmak. Tüm Artvin’i kucaklayacak olan çalışmaları hep birlikte yapacağız. “Dedi.

Milletvekili Faruk Çelik köy yollarında yapılan asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek, birçok köy yolunu hizmete açtı. Milletvekili Çelik Borçka’mızın grup yollarının %70 i tamamlandı. Asfalt ekibimiz Hopa ilçemize geçti ve çalışmaları sürdürüyor. Murgul ilçemizi tamamen bitirdik ve hizmete açtık. Hopa ilçemizde bu hafta sonu tamamlandıktan sonra Kemalpaşa ilçemizle devam edeceğiz, 3-5 gün içerisinde Kemalpaşa ilçemizin köy yollarının asfaltlama çalışmalarını da tamamlayıp, böylece Hopa, Borçka, Kemalpaşa ve Murgul tamamlanmış oluyor. Bir taraftan da hem Artvin merkez de hem de Yusufeli ilçemizde asfalt çalışmaları devam ediyor. Bu yerlerimizi de 15-20 gün içerisinde toparlayınca geriye kalan 3 ilçemize yoğunlaşacağız. Arhavi, Ardanuç ve Şavşat ilçelerimizde de çalışmalara başlayıp adaletli bir şekilde, herkesin hak ettiği hizmeti inşallah ayağına götürmüş olacağız. Heyecanımızı kaybetmeden çalışmalarımız devam edecek." dedi.

Yorumlar (0)
11°
kapalı