AÇÜ Rektörlüğü 4B Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı

Artvin Çoruh Üniversitesi Merkez teşkilatında çalıştırılmak üzere sözleşmeli personel alımı yapılacak.

ARTVİN 04.08.2022, 16:05 04.08.2022, 16:19
10
AÇÜ Rektörlüğü 4B Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı

Artvin Çoruh Üniversitesi Merkez teşkilatında çalıştırılmak üzere sözleşmeli personel alımı yapılacak.


Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı, 2020 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle 6 (altı) adet sözleşmeli personel alımı yapacaklarını duyurdu. Bunlar; 2 büro personeli, 1 erkek koruma ve güvenlik görevlisi ve 3 erkek temizlik görevlisi şeklinde olacaktır.


Başvuru başlangıç tarihi 01.08.2022 olan personel alım ilanının son başvuru tarihi 15.08.2022, sonuç ilan tarihi ise 31.08.2022 olarak belirtildi. Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapılacak olup; posta, faks veya başka yolla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecek.

Başvuru Şekli ve Yeri

Adaylar başvurularını www.artvin.edu.tr web adresinde bulanan Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak istenilen belgeler ile birlikte ilanın gazetede yayımlandığı tarihi izleyen 15. gün mesai bitimi saat 17:00’a kadar Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Posta, faks veya başka yolla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Adaylar sadece bir unvan için başvuru yapabileceklerdir.


Eksik veya yanlış beyanda bulunan ve yapmış olduğu beyanı belgelendiremeyen adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Gerçeğe aykırı belge veren ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem başlatılacak olup atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Bu kişilere Üniversite tarafından bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

Başvuru Esnasında İstenen Belgeler 

Başvuru Formu, 2020 KPSS Sınav Sonuç Belgesi, TC Kimlik Kartı veya Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, İkametgâh Belgesi, Diploma veya Mezuniyet Belgesi, Adli Sicil Kaydı, Erkek Adayların Askerlik Durum Belgesi, Özgeçmiş, Fotoğraf (1 Adet), Durum bildirir tek hekim raporu (Tüm adaylardan atanma esnasında sağlık kurulu raporu istenecektir.) (Ayrıca Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonuna başvuran adayların durum bildirir tek hekim raporunda boy-kilo durumunun da belirtilmesi gerekmektedir.), Sertifika istenen pozisyonlar için belgelerin aslı veya onaylı sureti, Koruma ve Güvenlik pozisyonu için Özel Güvenlik Kimlik Kartı. İstenilen belgelerin karekodlu E-devlet çıktıları da kabul edilecektir.


Başvuruların Değerlendirilmesi ve Sonuçların Duyurulması


Atanmaya hak kazanan adaylara ilişkin asıl ve yedek aday listeleri, Üniversitenin www.artvin.edu.tr web adresinden ilan edilecektir. 2020 KPSS (B) grubu P93 ve P94 puan sıralaması esas alınmak kaydı ile boş pozisyon sayısının 5 (beş) katı kadar yedek aday ilan edilecektir.


Asıl listeden yerleşen adaylardan başvuran olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek adaylardan başarı puanı dikkate alınarak sırasıyla yerleştirme yapılacaktır.
İlan metninde belirtilmeyen durumlarla ilgili genel mevzuat hükümlerine göre işlem yapılacaktır.

Yorumlar (0)
28°
açık