Muhabbetin, Samimiyetin ve Liderine İnanmış Bir Milletin Resmi

ARHAVİ 17.04.2023, 18:26
60
Muhabbetin, Samimiyetin ve Liderine İnanmış Bir Milletin Resmi

AK Parti Arhavi İlçe Başkanlığı tarafından iftar yemeği verildi.

AK Parti Milletvekili Adayları iftar yemeği öncesinde esnaflara ziyarette bulundu. Arhavi ilçesindeki esnaflar tarafından Milletvekili Adayları muhabbetle, samimiyetle ve içten bir kucaklanmayla karşılandı.

AK Parti Artvin Milletvekili adayları Faruk ÇELİK, Ahmet ERDEM, AK Parti Milletvekili Erkan Balta, Artvin AK Parti İl Başkanı Fatih TAHTALI, önceki dönem Arhavi Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU, AK Parti İlçe Başkanı Remzi GEDİK, Milletvekili aday adayları ve Arhavi halkının yoğun katılımı sağlandı.

İftar yemeği sonrasında konuşma yapan Milletvekili Adayı Ahmet ERDEM “Ben uzun yıllar Arhavi ilçemizde görev yaptım biliyorum ki Arhavi halkı beni çok sevdi bende Arhavi halkını çok sevdim. 28. Dönemde 14 Mayıs’ta yapılacak olan genel seçimde Artvin’den Arhavi’nin güçlü desteğiyle 2-0 yapacağımıza inancım tamdır.” dedi. 

Milletvekili adayı Faruk ÇELİK yaptığı konuşmada “Sen ben yok biz varız. Bu seçim Türkiye yüzyılında hedeflerimizi daha yukarılara taşıma seçimidir. Artvin hiçbir yatırımdan geri kalmayacaktır, Artvin’le ilgili Ankara’da çözülmeyecek hiçbir sorun kalmayacaktır. Ben sizden bir şey istemiyorum. Ben sizden bunun memleket meselesi olduğunu bilmenizi istiyorum.” Dedi.

Yorumlar (0)
12°
kapalı