MİTİNG HAVASINDA AÇILIŞ

AK PARTİ Artvin milletvekili adayları Faruk Çelik ve Ahmet Erdem'in katılımıyla Arhavi ilçesinde Seçim Kurulu Merkezi açıldı.

ARHAVİ 26.04.2023, 09:58
111
MİTİNG HAVASINDA AÇILIŞ

AK PARTİ Artvin milletvekili adayları Faruk Çelik ve Ahmet Erdem'in katılımıyla Arhavi ilçesinde Seçim Kurulu Merkezi açıldı.
14 Mayıs seçim günü yaklaşırken AK PARTİ milletvekili adayları Faruk Çelik ve Ahmet Erdem Arhavi ilçesine giderken SKM açılışına katıldılar. İlçe başkanı Remzi Gedik ve yönetim kurulu tarafından organize edilen programa yoğun ilgi vardı. Miting havası içinde gerçekleşen SKM açılında yüzlerce Arhavili vatandaş katıldı. Açılış öncesinde konuşma yapan milletvekili adayı Ahmet Erdem " Arhavili hemşerilerimiz , beni çok iyi tanıyorsunuz. Arhavi 14 Mayıs'ta güçlü bir şekilde bizleri destekleyerek Faruk Bey ve beni meclise göndereceksiniz. Ben buna eminim. Artvinimizin ve ilçelerimizin sorunlarını sizlerle birlikte omuz omuza vererek üstesinden geleceğiz. " dedi. Yoğun ilginin gösterildiği Seçim Kurulu Merkezi açılışında konuşma yapan milletvekili adayı Faruk Çelik " Arhavi'de bugün büyük bir bayram coşkusu görüyorum. Arhavi'nin bayram devam ediyor. 30 yıllık siyasi tecrübemiz var , bir çok görevlerde bulundum. Milletvekillikleri ve çeşitli bakanlıklar. Şimdi doğduğum topraklardayım. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan beni buraya gönderdi. Artvin'e sahip çıkacağız. Artvin'e hizmet yağdıracağız. Artvin marka şehir haline gelecek ve bunu bizler sizlerle birlikte başaracağız. 14 Mayısa kadar sizler bize destek verin. 15 Mayıs'tan sonra hizmeti bizden bekleyin." dedi.
Açılış sonrasında Arhavi meydanında tulum eşliğinde horon oynandı.

Yorumlar (0)
11°
kapalı